בלש פרטי

בלש פרטי – מתי אנו זקוקים לשירותיו?

כאשר אנשים חושבים על בלש פרטי הם חושבים על שרלוק הולמס, ובכן, תתפלאו לגלות כמה כאלו מסתובבים פה בנינו מבלי שנבחין בכך. אנחנו נחשפים אליהם רק כאשר אנו זקוקים לשירותים, ובדרך כלל אנחנו לא טועים בחשדות שלנו.

רוב האנשים פונים לבלש פרטי כאשר כבר יש בידם חשדות מוצקים לכך שמישהו מועל באמונם. אלה יכולים להיות עובדים שגונבים ממקום העסק או מעבירים מידע שלא כחוק, אלה יכולים להיות ילדים שמבצעים עבירות או משקרים להורים, זה יכול להיות בעל שבוגד באשתו או להיפך, ואלה יכולים להיות הורים שחושדים במטפלת של התינוק שלהם. בכל אחד מהמקרים יש צורך מובהק בטיפולו המקצועי של בלש פרטי.

פנייה לבלש פרטי

כאשר אתם פונים לקבל את שירותיו של בלש עליכם להיות דיסקרטיים, גם כאשר מדובר על האנשים  הקרובים לכם ביותר. לעולם לא תוכלו לדעת מיהו איש הסוד של מי, ומי יבחר ברגע האמת לספר לאובייקט שאחריו אתם מעוניינים להתחקות שאתם חושדים בו. בכל מה שקשור לדיסקרטיות, מומלץ גם לא להתקשר מהטלפון הנייד או הטלפון בבית למשרדי חקירות, ולא לשמור את פרטי המשרד או את שמות החוקרים במקומות שעלולים להתגלות על ידי האובייקט. חשוב לדעת כי אובייקטים שחושדים שעלו על עקבותיהם ישנו את הרגליהם ויחבלו בממצאים אותם מעוניין חוקר פרטי להשיג, ולכן הדיסקרטיות חשובה כל כך.

בלש פרטי

כיצד בלש פרטי עובד?

עבודתו של הבלש מצריכה שימוש בטכנולוגיה חדשנית. בלש פרטי עושה שימוש במגוון רחב של מכשירי הקלטה והסרטה כדי לתעד את האובייקטים שאחריהם הוא עוקב, כאשר חלקם מוסווים במשקפי ראייה, בעטים, משקפי שמש, תיקים ואף טלפונים ניידים. כמו כן, בלש פרטי עושה שימוש רב במכשירי ניווט ברכב ובתוכנות מעקב של טלפונים ניידים ומחשבים.

חלק בלתי נפרד מעבודתו של הבלש הפרטי הנם המעקבים אותם הוא מבצע. פעמים רבות נעשה שימוש במעקבים רגליים, אך גם ממונעים באמצעות רכב או אופנוע. מעקבים אלה הם מעקבים סמויים ובדרך כלל הם מצריכים שיתוף פעולה בין שני רכבי מעקב, כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

מה חשוב שתדעו טרם בחירת בלש פרטי?

רגע לפני שבוחרים משרד חקירות רצוי לערוך בדיקה קצרה ולוודא שהבחירה שלכם היא הטובה ביותר. כדי להבטיח תוצאה מקסימאלית, וכדי להבטיח שהעבודה תתבצע במקצועיות וללא חשיפה, רצוי לוודא את הדברים הבאים:

  • יש לבדוק מהו הוותק של משרד החקירות אליו אתם פונים. זכרו שתמיד כדאי לבחור חברה מקצועית וותיקה, עם אנשי מקצוע מנוסים.
  • רצוי לבחון לעומק מהו הציוד שעומד לרשות משרד החקירות. כדאי לבחור משרד חקירות לו יש ציוד טכנולוגי מתקדם ומסווה.
  • יש לבחון את כמות אנשי המקצוע שעובדים במקום ולשאול מראש כיצד יתבצעו המעקבים.

ומה חשוב שתעשו רגע לפני שאתם פונים למשרד חקירות? אספו כמה שיותר חומר על האובייקט אחריו אתם מעוניינים להתחקות, כולל סדר יום, מקומות בהם הוא מבקר, הרגלים, הרכב בו הוא נוהג, מספר הטלפון שלו, כתובות בהן הוא מבקר וכל פרט אחר שיכול להיות רלוונטי לחקירה.