חקירות כלכליות

מהן חקירות כלכליות?

כדי להבין מהן חקירות כלכליות, חשוב יותר להבין מהם המצבים בחיים, בהם אתם נדרשים ליצור קשר עם בלש פרטי, ולהזמין חקירה כלכלית. יש מצבים שונים, שבהם אדם ספציפי, או חברה כלשהי, חייבים לכם כסף, אך הכסף פשוט לא מגיע. כשאתם מנסים ליצור קשר עם אותו גורם, או שהוא מתחמק, ואף נעלם, או שהוא טוען כי הוא במצב של פשיטת רגל – ולכן לא יכול להחזיר לכם, אף לא שקל אחד. במצב כזה, במקום להרים ידיים, מומלץ בחום לפנות למשרד חקירות שמתמחה בביצוע חקירות כלכליות, על מנת שתוכלו לוודא שתקבלו את כל מה שמגיע לכם.

לכל אחד יש מקור הכנסה

רוב האנשים והעסקים שמכריזים על עצמם כפושטי רגל, עדיין שומרים לעצמם מקור הכנסה בצד. סביר להניח, שהם לא רעבים ללחם, וחלקם מהאנשים הללו אפילו מרוויחים עדיין סכומים נאים מאד מהשקעות שונות שיש להם. חקירות כלכליות באות לגלות את כל מקורות ההכנסה שיש לאדם או לארגון מסוים. חקירה כלכלית מקצועית תוכל לגלות לדוגמה נכסים שונים שיש לאותו אדם – איתור של נדל"ן ברחבי הארץ, ולעתים אף בחו"ל, שאותו גורם משכיר ומקבל כמובן אלפי שקלים בכל חודש. יש מקרים שבהם חקירה כלכליות יכולה לחשוף צי שלכם של כלי רכב שאותו אדם מחזיק, וכמובן – שאז הוא יכול למכור אותם.

חקירות כלכליות

חקירות כלכליות חושפות הכל

לא פעם, חקירות כלכליות מגלות, שלאנשים מסוימים יש קרן או מענק קבוע שהם מקבלים, והם לא חשופים לציבור הרחב –  גם זה מקור הכנסה חשוב מאד, שמורה על כך שאותו אדם כלל לא נמצא במצב של פשיטת רגל. כשמחברים בסופו של דבר את כל הממצאים של החקירה, מגלים שאותו אדם שטוען שלא נשארה לו אפילו אגורה – למעשה מחזיק סה"כ בסכומים של עשרות אלפי ואף מאות אלפי שקלים.

לא פעם, חקירות כלכליות מתבצעות מחוץ לגבולות המדינה. למה בעצם? משום שאותם נחקרים, מעוניינים מן הסתם להסתיר את הנכסים והחשבונות שלהם, וקל יותר לעשות זאת בארצות שונות. לכן, משרד חקירות שאליו אתם תפנו, חייב להיות בעל אמצעים וקשרים מתאימים, על מנת לבצע חקירות כלכליות גם ברחבי העולם. האמצעים בהם המשרד ישתמש יכולים להיות מגוונים מאד – החל ממעקב, דרך צילום של ראיות, האזנות סתר, והכל כמובן בהתאם לכתוב בחוק.

לחקירה כלכלית לפנות למקצועיות של MW

אם גם אתם רוצים להזמין חקירות כלכליות, כדי לאתר נכסים של גורם מסוים, מומלץ בחום שתפנו כבר עכשיו אל משרד חקירות MW. המשרד מעסיק את טובי החוקרים הפרטיים במגוון רחב מאד, ובין השאר מקיים גם חקירות כלכליות בארץ ובחו"ל, תוך שימוש באמצעים מתקדמים במיוחד. אנחנו תמיד נחזור אליכם עם תוצאות מהימנות, ואת התוצאות שלנו תוכלו גם להציג כראיות בבית המשפט במידת הצורך.