חקירות פרטיות

חקירות פרטיות לכל  מטרה

מתי פונים למשרד חקירות פרטיות? למה בכלל לפנות למשרד חקירות ולאיזה צורך? ובכן, אלו הן כמובן חקירות לא רשמיות של גופים ציבוריים כמו המשטרה, אבל הן יכולות להועיל לא מעט. חקירות פרטיות עשויות לשפר את חייכם ללא הכר, במידה והנתונים שאתם מבקשים לבדוק אודות אדם כזה או אחר אכן יכולים להועיל לכם מבחינה משפטית, כלכלית, תעסוקתית, אישית/רגשית, משפחתית וכדומה.

אופן העבודה

משרדי חקירות פרטיות הם עסקים העוסקים בכל אותן חקירות שדרושות לכם ושאין באפשרותכם לערוך אותן מכל מיני סיבות. משרדים אלה מעסיקים אנשי מקצוע שרכשו את ניסיונם במשטרה או בזרועות מודיעין אחרות בדרך כלל. אנשי חקירות הם אנשים המסוגלים גם לעקוב פיזית אחרי אדם זה או אחר, גם לעקוב אחר יכולותיו הכלכליות באמצעים שונים וגם לדלות נתונים מסוגים שונים אודות אנשים שאתם לעולם לא תוכלו להשיג בעצמכם.

חקירות פרטיות

משרדי חקירות נעזרים כיום בטכנולוגיה מתקדמת כמו מכשירי ציתות והקלטה חדישים, מצלמות ננסיות או רגילות, מכשירי פוליגרף, תוכנות מחשב מתקדמות וכיוצא באלה. רוב האמצעים נועדו לאיסוף נתונים אודות האדם הנחקר, כדי לשפר את מצבכם בתביעות משפטיות, סכסוכים על ירושות, בגידות של בן/בת הזוג וכו'.

ברוב המשרדים מועסקים חוקרים בעלי תעודה מטעם משרד המשפטים המתירה לאדם לעסוק בחקירות פרטיות. לרוב המשרדים יש קשרי עבודה עם משרדים אחרים, וכן עם משרדים בחו"ל כדי לעזור אלה לאלה באיסוף נתונים מבוקשים וכן משרד חקירות שמכבד את עצמו ישמור על דיסקרטיות מלאה עבורכם.

סוגי החקירות העיקריות שמנהלים משרדי חקירות פרטיות

  • חקירות בתחומי אישות – סכסוכים כספיים של בני זוג וירושות, גירושין ובגידות.
  • חקירות עבור חברות ביטוח.
  • הגנה על קניין רוחני, זכויות יוצרים וכדומה.
  • מהימנות – בדיקות פוליגרף ואימות נתונים.
  • כלכליות – איתור רכוש וחשבונות בנק, "הרמת מסך" וכדומה.
  • פליליות – הונאות, איסוף ראיות לבית משפט.

משרדי חקירות עובדים בדרך כלל בצוותים האוספים את האינפורמציה עבור הלקוח בדרכים שונות שמצליבות מידע ותומכות אלה באלה. משרד שיציע לכם מעקבים בלבד, לא יוכל לספק עבורכם את מלוא היכולת המצויה בחשיפת פרטים, ומשרד שנעזר אך ורק באתרי אינטרנט ותוכנות מתקדמות, לא יוכל להקיף את כל האפשרויות. משרד טוב ידע לשלב את כל הדרכים השונות לאיסוף הנתונים או הראיות כדי להשיג עבורכם את המרב עבור החקירה שלכם.

משרד חקירות פרטיות יעסיק מומחים בתחומים משונים – מומחים לאיסוף נתונים כלכליים, מומחים לאיסוף נתונים עבור חברות ביטוח, וכן אנשי מקצוע המתמחים בכל יתר התחומים המבוקשים לחקירה.

כשאתם מחפשים משרד חקירות פרטיות שיבצע עבורכם עבודת חקירה ואיסוף נתונים, בדקו את פרופיל החברה, הניסיון והאמינות שלו, וכן את דרכי פעולתו של המשרד. יש לזכור כי חוקר פרטי טוב הוא כמו רופא או עורך דין טוב, ועל זה אין להתפשר.